Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2014, 09:15   #19
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
"Wziął nas za zwykłych podróżników gwiezdnych. Nic dziwnego, pewnie po przejściach wyglądamy na dwóch nieszkodliwych uchodźców." pomyślał Dash. "Ale skoro mówi o skorumpowanym senacie i siedzących Jedi, zapewne nie wie nic o wojnie domowej. To tylko udowadnia, jak długo już tutaj tkwią..."
Człowiek rzucił rodianinowi przeciągłe, wymowne spojrzenie mówiące "Mamy kłopoty, stary."
Dash postanowił na razie nie rzucać się zbytnio w oczy ich nowym kompanom. Z jego słów i aury wyczuć można było, że rycerze Jedi nie cieszą się u niego sympatią, a przynajmniej nie szacunkiem. Na razie należało więc grać i wierzyć, że kiedy już uda im się opuścić tę planetę, razem z Teerikiem znajdą jakąś możliwość kontynuowania ich misji i powiadomienia Rady Jedi o zaistniałych problemach.
- Widzę, że macie spore doświadczenie w biwakowaniu na tej planecie.- Zagadnął Rogera.- Długo już tutaj jesteście?-
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline