Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2007, 21:59   #19
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Należało by najpierw określić termin Last Inn. Czy chodzi właśnie o sam skrypt czy o to wszystko co tu znajdujemy. Ja uważam że druga opcja jest bardziej zbliżona prawdzie. Last Inn to skrypt, to tematy i posty, to ludzie i ich przemyślenia. To dlatego wszystkiego razem zaglądam tu kiedy tylko mogę.

Przez ostatnie kilka dobrych dni nie miałam netu. Przez pierwsze dwa dni załamywałam się ze nie mogę wejść na LI. Potem jednak stopniowo ta pustka została zastąpiona innymi rzeczami, miałam więcej czasu na wszystko, jednak nadal czegoś mi brakowało. Tych ludzi. Rozmów na gg z Kucią czy Rudą Czyli brakowało mi tego co w Li jest najważniejsze. Tym bardziej ze ci nieznajomi z netu stają się coraz bliżsi przez zloty.

Zagłosowałam na tak, bo LI uzależnia.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline