Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2007, 22:37   #97
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Jak to dobrze że nie jestem tu sama!

Ta myśl pierwsza przemknęła mi przez myśl kiedy zobaczyłam kto otworzył nam drzwi. Ten typ wyglądał podejrzanie, a to dopiero pierwsza osoba tu spotkana. Jak będzie wyglądać reszta? Cóż, w każdym razie nie wygląda jak ktoś kto lubi czekać.

Trochę nerwowym i szybkim ruchem sięgnęłam do torebki. Jak to zwykle bywało chwilę trwało nim znalazłam to czego szukałam. Może gdyby ręce trzęsły mi się trochę mniej byłoby szybciej. Nawet przez chwilę pomyślałam by udać że zapomniałam zaproszenia i szybko wracać do domu. Ale nie jestem tego typu osobą. Podałam kartkę odźwiernemu.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline