Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2014, 10:30   #48
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Ciepły posiłek w żołądku był czymś, na co Natalia już nawet nie miała nadziei. A tu proszę, nie dość ze ciepły to jeszcze smaczny i w dobrym towarzystwie. Artur okazał się sympatycznym kompanem, jakby się umył i ogolił pewnie nawet całkiem przystojnym.
- Chciałabym zatrzymać tą chwilę, zatrzymać teraz czas - powiedziała kiedy skończyli jeść.

Wysłuchała propozycji Artura i zastanowiła się chwilę.
- Dobrze, zrobimy to co uważasz za słuszne. Szczerze powiedziawszy gdybym Cię nie spotkała, to nie wiem gdzie bym poszła i co zrobiła, miałam ochotę położyć się i umrzeć. Ale teraz jest lepiej - mówiła to głaszcząc psa.

- Ale trzeba coś zrobić z jego łapką zanim ruszymy. Obudzę go i wyjmę mu ten kawałek z łapy, mógłbyś ewentualnie przytrzymać mu łeb żeby mnie nie ugryzł?
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline