Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2014, 14:52   #288
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Autentyk, z serii „po czym poznać, że Almena ma zły humor”. Trochę luźna akcja, MG żartobliwie opisuje targową ulicę i co tam można kupić, wplatając w to różne reklamy z telewizji. Mówi, że mijamy szyld sklepu z meblami i podejrzliwa elfka, czyli ja, pyta co tam jest na nim napisane, więc MG trollując zasłania ręką karteczkę i coś pisze, po czym miga mi karteczką przed oczami i ją chowa.
A; … [wybałuszam oczy w niedowierzaniu]
Reszta; ? [zdumienie moim szokiem]
MG; … [trochę zdziwiony, zerka na karteczkę i pokazuje ją reszcie: jest napisane „umebluj swój pokój”]
A; Wth?!… Przeczytałam „umieraj w bólach”! .__.

Pod karczmą, wesoły nastrój, romantyczny wieczór, ognisko, gwiazdy itd, generalnie cała radość, bliskość i czułość drużyny wnerwia strasznie drużynowego Drowa. Elfka i paladyn siedzą obok siebie, szepcząc, chichocząc itd. W pewnym momencie zaczynają rozmowę o jutrzejszej wyprawie na obóz wroga, ale ton rozmowy, chichoty itd. nie zmienia się. W pewnym momencie elfka zerka na siedzącego obok Drowa i mówi przymilnie i tajemniczo:
- Hej, może się do nas przyłączysz?
Drow złośliwie; Chętnie, ale Paladyn wychodząc z propozycją pewnie miał na myśli jakąś twoją koleżankę, nie mnie…
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 24-06-2014 o 14:54.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem