Wątek: Kim to jest?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2014, 00:04   #12
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację

Mężczyzna spojrzał na Carla i gładząc tym razem bliznę, która przejeżdżała tuż obok prawego oka odpowiedział:

- Fortenhaf, tam są sami oszuści, złodzieje. To przeklęte miasto. - Dało się zauważyć, że było coś jeszcze ale Rurik wolał to przemilczeć. - Jeśli zaś chodzi o pracę to gdy będziesz szedł miastem sam zobaczysz, że u nas jest jej pełno. Każdy pracuje w pocie czoła, jeśli wspomożesz kogokolwiek, z pewnością się odwdzięczy.


Rurik wysłuchał Bjørga gładząc swoją rękojeść topora, jego ręka rozluźniała się i zaciskała, wyglądał na silnego mężczyznę. Skinął głową, odwzajemniając gest, gdy barbarzyńca odchodził.

Słysząc ponownie Ernsta odparł

- Jak już zacząłem mówić tutaj nic nie uchodzi płazem. Większe przestępstwa karze się wygnaniem z osady. Największe - śmiercią. Choć to ostatnie zdarzyło się tylko raz. Właśnie dnia dzisiejszego, byłem zmuszony aby ściąć publicznie Klaudego Harta. Był on winny okaleczenia i próby gwałtu na młodej Maude Uhl. Myślę, że zasłużył. Winnego musi spotkać kara. Każdy mieszkaniec naszej osady powinien móc czuć się tutaj bezpieczny.
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 09-07-2014 o 10:07.
Inferian jest offline