Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2007, 12:53   #19
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Wstała z fotela powoli, niepewnie jakby opuszczając swoją bezpieczną enklawę. W pasmach światła widać było spokojnie szybujące drobinki kurzu - w tym momencie wydało się to Joannie niezwykle piękne i liryczne. Uśmiechnęła się do własnych myśli. Promienie słońca wpadały przez okno, muskając ciepłem jej twarz.

Zatrzymała się przy jego biurku i oparła się o nie tyłem. Stał blisko niej, patrząc daleko przed siebie w sobie tylko znany punkt. Wyglądał spokojnie, dostojnie i w mniemaniu Joanny trochę smutno. Dotknęła jego ramienia, jakby było 'bezpieczną opcją', jakby ten gest był jedynie powtórzeniem jego dotyku.

- Chciałeś mi powiedzieć o czymś ważnym. - przypomniała bardzo spokojnym i delikatnym głosem. Może nawet nie chciała wracać do sprawy, do nieprzyjemnych i dziwnych rozmów, nie mogła po prostu już znieść jego milczenia.

Ten miły, mruczący głos... Mów do mnie, proszę...
 
Wernachien jest offline