Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2014, 15:12   #87
piotrek.ghost
 
piotrek.ghost's Avatar
 
Reputacja: 1 piotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie coś
Panowie i Pani - powiedział Wynalazca do zebranej grupy - nie wątpie, że oczekujecie czegoś więcej niźli tylko informacji w zamian za wasze usługi. Co powiecie na 40 złotych koron na głowe po robocie i po 10 w ramach zaliczki? Zdaje sobie sprawę ze jest to zadanie ciężkie i niebezpieczne, jest też wiele niewiadomych. Od paru dni zgraja obwiesiów nachodzi mnie w moim domu oferując "ochronę" a wiecie napewno jak funkcjonuje taka ochrona. Jeśli nie zapłace niewątpliwie zniszczą moją pracownie i moje wspaniałe wynalazki - tu pokazał na stojący w kącie ogromny przedmiot przykryty płótnem, kiedy ściągnął materiał oczom grupy ukazał się dziwny pojazd, Kugelschreiber oznajmił że jest to łódź, którą można zanurzać się pod wodę, jedyny problem, ktorego zdaje się wynalazca nie zauważył to fakt że pojazd jest zbyt wielki aby w jakikolwiek sposób wynieść go z pomieszczenia. - Do straży miejskiej zwrócić się nie mogę, bo wtedy skończy się jeszcze gorzej, te łamagi nie są w stanie własnej dupy ochronić a co dopiero uczciwego człowieka takiego jak ja. Dlatego zwracam się z prośbą do was, wyglądacie mi na zdolnych do walki.
 
piotrek.ghost jest offline