Wątek: Kim to jest?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2014, 23:31   #29
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Greimold wskazał gdzie owy czerwony dom się znajduje i nie mając więcej nic do powiedzenia oddalił się do swojego domu. Będąc już przy drzwiach jeszcze raz spojrzał w kierunku grupy, gdy tylko jego wzrok padł na Olafa uśmiechnął się. Jedno dziecko szepnęło do niego coś, lecz tylko Gundram zdołał usłyszeć tego strzępy.

- … to na pewno on … jest taki …



Bjørg doszedł do handlarza jako pierwszy. Budyneczek jak budyneczek, zaś z niego doszedł barbarzyńcę donośny głos

- Zjadł by go pies!

Z pewnością był to głos sklepikarza.


Gdy Bjørg wszedł do wnętrza ujrzał dziadka, na oko 60 lat. Stary, suchy, dobrze zakonserwowany mężczyzna. Przekładał towary na półkach i jak barbarzyńca zauważył dziadek nadciął sobie palca jednym z mieczy, prawdopodobnie dlatego też dało się słyszeć takie słowa.
Gdy tylko starzec zauważył gościa grzecznie się przywitał

- Jestem Woldred, widzę, że wiesz gdzie można znaleźć najlepsze rzeczy. Mam jedyny prawdziwy sklep w tej dziurze. Czego poszukujesz? Mam niemal, że wszystko, są to same towary ekskluzywne. - powiedział zaciskając jeszcze krwawiącego palca.
 
Inferian jest offline