Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2014, 12:17   #8
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Wolałbym nie robić nikogo, kto zna się na duchach - owszem może być przesądny, ale Indian - ze względu na podejście białych do nich - wolałbym w grze uniknąć. Oczywiście, jak mnie ktoś przekona, to mnie przekona Nie upieram się.

Unikałbym jednak za wszelką cenę ludzi poza grupą pościgową. W tej sesji outsiderzy mogą się pojawić - czemu nie, ale w liczbie maksymalnie 1 osoba. Więc wysyłając outsidera, przy dużym zainteresowaniu, zmniejszasz swoje szansę na wzięcie udziału w grze. W sumie dla kobiety to może być też zwiększenie szansy, jak na to spojrzeć z innej perspektywy. No bo ile dziewczyn wzięłaby ze sobą grupa pościgowa. Wiadomo przecież, że twardzi cowboye to postrzegają kobiety jako: a) damy do towarzystwa, b) żony c) kucharki, d) osoby miękkie i ciepłe - niepotrzebne skreślić.

Oczywiście, nie będę trzymał się aż tak (jak wspomniałem zresztą w rekrutacji) realiów historyczno - społecznych, jak zazwyczaj w moich sesjach do Zewu Cthulhu, niemniej jednak jakieś "pozory realiów" utrzymam. Niestety lub stety, ale utrzymam.
 
Armiel jest offline