Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2014, 17:35   #3
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
To zaznaczanie w rekrutacji to podstępna sprawa. Ja zrobiłem to w kilku sesjach, tzn. napisałem o tym, że klimat i cała reszta będzie ciężka. Lecz czy pisać, że gracze wielu szans nie mają to co innego od pisania, że postać może zginąć. Wchodzą tu motywacje i kwestie fabularne.

Wspominanie o czymś więcej może kłócić się z samą fabułą. Ot, biorąc przykład z mojej Krwi dla Boga Krwi. Gracze mieli tylko gdzieś dotrzeć i coś zrobić. Mieli poczucie celu i mieli nadzieję, że im się uda. Ale także mieli zdrajce w szeregach, który przygotował zasadzkę. I ich zabił.

Heroic nie kłóci się do końca z Dark. Pytanie jednak pozostaje to samo: czy chcesz wygrać. Czy sprawia Ci przyjemność granie i mało chwalebna śmierć w błocie. To pytanie należałoby stawiać w rekrutacji chyba, zaznaczając, że może się to nie skończyć dobrze, sam nie wiem.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem