Wątek: Kim to jest?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2014, 13:07   #36
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Woldred uśmiechnął się

- Dziękuję, czuj się jak u siebie. Co ja mogę ci rzec o tym rozpieszczonym chłopaku. Jak wiesz nie żyje, miał pewno z 22 lata, wiem, że nie urodził się tutaj ale został przygarnięty, no i wychowany przez wdowę Rosabellę. Dorastał, zaprzyjaźnił się z Maude. Bywał złośliwy i uwielbiał nam płatać figle. Pewnego dnia został okrzyknięty przez Greimoldowi nowym wybrańcem. Zamieszkał w Czerwonym Domu i przywdział Jesienny płaszcz. Pewnego dnia chciał zgwałcić Maude, nawet swoim nożem rozciął jej twarz. Natychmiast przybiegło kilku naszych, którzy wcześniej widzieli jak Klaude ciągnie ją do lasu i pochwycili młodzieńca. Grób Klaudego znajduje się na cmentarzu nieopodal zarośniętych ruin starego Fuchsdorfu. - mówił to wszystko od niechcenia, pod wpływem Carla, który dobrze go podszedł.
 
Inferian jest offline