Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2014, 14:21   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Imponujące, widzę, że dobrze się przygotowałeś - Pochwalił Flash działanie mikstur było imponujące a założenie kolczugi udowadniało, że Tadem uczył się na błędach

- Dobra, powiedz mi jak twoje serce? Jesteśmy niedaleko, ale z tego, co widziałem tych wodnych demonów będzie dużo więcej, więc jeżeli chcemy uratować koniki to musimy się spieszyć. Pytam się, bo mogę cię wziąć na barana i będziemy tam w kilka uderzeń serca problem w tym, że taka przejażdżka jest dość intensywnym przeżyciem i jeżeli masz arytmie lub inne problemy zdrowotne to mogą być ostatnie uderzenia twojego serca - Wyjaśnił pospiesznie.

- Czy jak już będziemy na miejscu to czy oprócz zebrania koni mógłbyś mi w czymś pomóc? Widzisz nie mogę używać Sonicznej pięści za często, bo rozpędzanie molekuł ciała zbyt często ma przykre konsekwencje. Moje ciosy nie są śmiertelne, co zwykle jest pozytywne, bo w Lidze Sprawiedliwych bardzo cenimy świętość życia ludzkiego i po prostu obezwładniam łotrów, ale z demonami i nieumarłymi robię wyjątek, bo tradycyjne metody raczej nie są skuteczne - Wyjaśnił powody z swej prośby o pomoc, po czym przeszedł do tłumaczenia swojego planu

- Za pomocą swojej szybkości utrzymam wszystkie poczwary w wodzie, co nie powinno być zbyt trudne, bo to i tak ich ulubione środowisko. Zapewne będą mnie chciały wyciągnąć pod powierzchnie będę, więc robił za przynętę, ale sobie poradzę. I tutaj wchodzi twoja rola potrzebuje żebyś wyczarował jakąś elektryczność pierun albo coś w tym stylu. Nie musi być silna, ale im mocniejszy tym lepszy i trzasnął nim w wodę. H2O to świetny przewodnik mój kostium jest izolowany, więc nie popieści mnie tak mocno a potwory powinny być usmażony - Wytłumaczył z uśmiechem.

- To jak dałbyś radę? Na następną walkę będę musiał sprawić sobie miecz i tarczę albo, chociaż jakiś sztylet. Bo gołe pięści bez przyspieszenia raczej nie będą zbyt skuteczne na demony i zombie. Co prawda nie umiem się nimi dobrze posługiwać, ale może poszukam jakiegoś nauczyciela? W sumie przydatna umiejętność - Zastanowił się na głos.

- W sumie to jak już odniesiemy spektakularne zwycięstwo to mógłbyś mi pozwolić skopiować twoje księgi magiczne? Może wziąłbym sobie też szczepki tutejszych roślin, z których robisz te mikstury? Pewnie się nie przyjmą, ale i tak warto spróbować przydałby nam się takie cudeńka! Bo wiesz tak naprawdę strasznie mi ciężko znaleźć dziewczynę... Bycia najszybszym człowiekiem świata ma wbrew pozorom też słabe strony... No, to pomyślałem, że jakbym zrobił Zaatanie taki prezent to może się ze mną umówi i przymknie oko na moje wady! Nie żebym robił to dla nagrody pomogę ci bo tak należy i wiem że dobry Magik nigdy nie zdradza swoich sekretów ale było by miło - Barry wydawał się być pewny przyszłego zwycięstwa, mówił bardzo szybko po chwili doszło do niego że znów się rozgadał.

- No, tak ale to pieśń przyszłości to jak gotowy ? - Jeżeli Tadem zdecyduje się na przejażdżkę Flash poprosi żeby wszedł mu na plecy i objął go bardzo mocno w pasie, zamknięcie oczu i ust może okazać się dobrym pomysłem.
 
Brilchan jest offline