Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2014, 20:56   #20
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Obiecuję, że nie będę zły daj z siebie wszystko! Moc Speed Force pomaga mi leczyć rany w przyspieszonym tempie i spowalnia proces starzenia. - Barry nie do końca rozumiał na jakiej zasadzie to działa bo według praw logiki i fizyki kwantowej przyspieszanie komórek powinno powodować szybsze starzenie tymczasem jego ciało wciąż produkowało nowe z nadnaturalną szybkością.

Cóż, nie zamierzał zaglądać darowanemu koniowi w zęby ~A właśnie konie!~ - Przypomniał sobie.

-Czekaj mam jeszcze jeden pomysł! - Pozbierał z ziemi fragmenty zniszczonej kolczugi Tadema - Uratowała ci plecy a teraz powbijam je w ciała demonów i wepchnę im do gardeł żeby lepiej się przypiekły - Wyjaśnił z uśmiechem. - A Zettana jest naprawdę cudna! Piękna i inteligentna! Chyba nawet mam gdzieś jej zdjęcie w moich cywilnych ciuchach to ci pokażę jak wrócimy - Obiecał.

Gdy dotarli na miejsce Flash powiedział cicho do Tadema - Miałeś racje mądre stworzenia dobrze je wychowałeś jesteś człowiekiem wielu talentów, dobra zabezpiecz konie a potem przygotuj czar dam ci sygnał.

Najszybszy człowiek świata rzucił szczątki zbroi obok zwłok zabitego demona mógł spokojnie wracać się podczas walki i zbierać nowe kawałki w trakcie zużywania. Z dzikim uśmiechem porwał z ziemi ubitą poczwarę i zasłaniając się nią podszedł do kotłującej wody

- Hej! Chłopaki wyjdzie na zewnątrz Powietrze jest ciepłe! - Mówił grubym głosem i wymachiwał trupem stwora nad kotłującą się wodą niczym monstrualną pacynką.

Plan był prosty wywabić demony z wody, sprawdzić ich liczebność, ponadziewać je stalą rozzłościć a potem poprosić Ex Barda o pierun kulisty.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-06-2014 o 21:01. Powód: a
Brilchan jest offline