Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2014, 11:38   #13
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Dobra VIX, to ja też napiszę ogólnie. Zmień podejście do "treningu" i zacznij trenować . Zabawa bez ochraniaczy z bronią skończy się na oiomie lub jakimiś sankcjami karnymi. Możemy pociągnąć dyskusję jeśli chcesz, ale mam wrażenie, że niczego nowego się nie dowiem, choć zapowiadało się interesująco. Nie wiem, czy nawet pisząc o fechtunku mamy na myśli to samo. Ja wiem co trenuję, może dlatego nie rozumiem za bardzo kolegi.

Nigdzie nie napisałem ,że w WH są oddziały wyposażone w najlepsza broń. Po prostu neguję "dopasowanie" broni do użytkownika. Najlepsza jakość? Proszę bardzo - lepsza stal, mistrzowskie wykonanie, zdobienia itp - wszystko jest w podręczniku. Ok. A jak powiesz mi i sensownie uzasadnisz jak "dopasować" miecz do użytkownika by walczył nim lepiej, to przyznam Ci rację.
 
Asmodian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem