Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2014, 18:15   #22
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
-Dobra, robota młody chcesz trochę pieczonego demona? - Spytał Flash i roześmiał się w głos. Jakaś pół żywa poczwara myślała, że skorzysta z okazji i pomści pobratymców oczywiście nie była żadnym zagrożeniem dla Najszybszego Człowieka Świata, ale Barry chciał trochę się z monstrum podroczyć i uciec wtedy, gdy będzie myślało, że ma szanse go dopaść.

Strzała przywróciła bohaterowi czujność - Dziękuje za uratowanie życia! Gdyby twe zamiary były wrogie tajemnicza istoto strzelająca z łuku ten grot wystawałby mi z piersi. Ja też nie mam złych zamiarów, więc pokaż się proszę żebym mógł ci ładnie podziękować - Łucznik raczej nie stanowił dla Flasha zagrożenia odbył wiele treningów z Green Arrow, więc poradzi sobie w walce z Mistrzem łucznictwa szczególnie, że ci prawdopodobnie nie będą mieli specjalnych strzał jego kumpla z Ligii.

Musiał jednak pamiętać o Tademie, który właśnie pomógł mu w walce i był wycieńczony po za tym przeciwnik mógł mieć przy sobie magiczne strzały lub być jakimś szpiegiem Nemezis zwabionym hałasem stąd należało zachować pełną ostrożność.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 01-07-2014 o 18:21.
Brilchan jest offline