Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2014, 14:13   #27
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Asmodian - przyznam że nie lubię takich rozmów na privie prowadzić, wolę pro publico bono, tak by ktoś inny coś z tego coś miał... tym bardziej że zjawiłem się w temacie i w dziale innym niż moja sesja, tylko i wyłącznie dlatego że temat założył jeden z moich graczy, poza tym mnie tu nie ma już właściwie... no ale pewnie, wal śmiało. Poczytam wszystko.

Jak o specjalistów chodzi. Ja się nie podpieram ich autorytetem nie wiadomo jak i nie są oni nieosiągalni... służę namiarami, adresami, telefonami... trzeba tylko chcieć zdrobić coś więcej niż ''wejść na ich stronę'' a teraz większość ludzi nic poza szperaniem po necie nie robi i nie pojmuje. Jak jesteś zainteresowany to mogę cię nawet zabrać w przyszłym roku do Bracciano byś sam zobaczył co i jak się tam dzieje. Ja po prostu jestem kiepskim teoretykiem ale bardzo dobrym praktykiem. Za to w internetach sami specjaliści siedzą... od siedmiu boleści, ale jak trzeba coś pokazać albo zrobić to wtedy zaczyna się inna śpiewka. Nikomu nie chcę nic zarzucać - no ale sami wiemy jak to jest.
 
VIX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem