Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2014, 17:21   #22
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Oceniam ludzi po czynach, nie tylko po intencjach.
Staram się być miła ale to nie ty czekałaś na mnie (-__-).
Take responsibility for your action.

WAŻNIEJSZA SPRAWA!
Opisałaś historię swojej postaci publicznie, już w rekrutacji zakazałam wypowiadania myśli postaci o innych graczach by uniknąć niesnasek i pasywnej agresji jednak także aby uniknąć zdradzania innym graczom rzeczy które mogliby się dowiedzieć jedynie po bliższym poznaniu bohatera. Tutaj natomiast dochodzi motyw starć, gdzie mogłyby posłużyć na ich niekorzyść, pierwszy raz spotykam się z sytuacją gdy ktoś podkłada sobie samemu nogę. Zatem proponuje aby wywód który nam zaprezentowałaś o historii Lyssy był częścią jej dialogu nawiązanego z niektórymi uczestnikami rejsu. Tak abyśmy nie udawali że nigdy tego nie napisałaś i żeby pozostali gracze nie musieli kłopotać się z dylematem "skąd niby wiem o tym że Lysse można osłabić takim a nie innym zachowaniem wnioskując po jej tragicznej przeszłości", dobrze? Czyli dylemat typu: wiem że przeciwnik jest za drzwiami bo przeczytałam to z postu gracza który nim kieruje.
 
__________________
Kawairashii jest offline