Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2014, 17:32   #10
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Karl widząc iż, przynajmniej jeden towarzysz podłapał jego pomysł chcąc mieć za sobą ustalanie wart zwrócił się do towarzyszy z tymi słowami:
Myślę, że najlepiej by było jak Jakub wziął pierwszą wartę bo nie będziemy staruszka budzić w nocy, nie sobie pośpi. Więc Jakub z Luis'em pierwszą, drugą Hagrom z Oswaldem a ostatnią ja z Randulfem. Jak wam to wszystkim odpowiada to możemy na tym pozostać
Po swoich słowach poczekał na jakąś odpowiedź i ewnetualną dysputę na temat wart.


Wysłuchując uważnie słów Jakuba, Karl układa sobie w głowie plan wioski do której się udadzą. Po czym zwraca się do wszystkich zainteresowanych historią To co mówisz, nie wygląda mi na coś co mogli zrobić ludzie. Mogą to być znów Ci śmierdzący zwierzoludzie, których wybilismy w ostatniej wiosce.
Odnoścnie tego waszego szlachcica to nie licz, że ruszy palcem w waszej sprawie, pewnie teraz dodatkowo barykaduje się w swoim dworku, by przypdakiem i po niego nie przyszli.
spluwa z obrzydzeniem Mam nadzieję że przynajmniej jakaś nagrodę za tą robotę przygotuje...
Karl kończąc swoją długo wypowiedź, dziwi się sam sobie, że się taki rozmowny zrobił. Po chwili namysłu zrzuca to na karb tego iż dawno nie podróżował z nikim i nie miał do kogo gęby otworzyć.

Zjada do końca to co mu pozostało popijajć wodę i gdy rozmowy ustają kładzie się spać, mówiąc: Pamiętajcie moja trzecia warta.
 
Dnc jest offline