Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2014, 18:50   #224
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Bardzo się cieszę, że Ci sie udało Kerm. Bardzo Ci się chwali, że chociaż jesteś na wywczasach i masz utrudniony dostęp do neta (ja bym sobie darował chyba) mimo wszystko wrzuciłeś posta. Dziękuję.

Lechu odpisuje również jak perpetuum mobile. Cóż, wymknął się Winkelowi Punkt Przeznaczenia niestety Było podrzucić choćby anonimowo w ofierze Sigmarowi ten oręż (jak chyba podpowiadał Jost choć z innych pobudek) a nie kupczyć nim. To by było poświęcenie miłe bogu, zasługujące na głębsze przeznaczenie takiego bohatera na którego wejrzał wzrok bóstwa. Jak nie chcecie abym wrzuca spoilery tego co by mogło być, to mogę poczekać na koniec sesji. Aha i jeszcze jedno. Plotki o masakrze karawany sugerują napad jakiejś bandy, niektórzy mówią, że zwierzoludzi, inni, że mutantów, ale słowa nie było w nich o morderstwie kapłana (co mogłoby sugerować ziarenko prawdy w eskalacji plotki).

Czekam na post Alarona, jak nie doczekam się to leci mój. Oby nie było pretensji, że nie czekałem. Termin był długi.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline