Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2014, 22:28   #17
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Fixer pokiwał głową i zaczął wstukiwać klawiszami ciąg znaków w odpowiednich tabelach. Uderzające rozleniwienie całej twarzy znikło prawie zupełnie pozostając przykryte nagłym wyrazem skupienia myśli i zaskakującego profesjonalizmu. Opiekun nie wybrał tego gościa bez żadnych postaw. Pozory mylą pomyślał automatycznie chłopak czerpiąc kolejną krótką lekcję życia. Badbad wszedł po schodach i zapukał do drzwi sanktuarium, dało się czuć rozgrzany tłuszcz i aromatyczną (ale oczywiście sztucznie wyprodukowaną) woń wołowiny.

-Nie tera Badbad. Tao nie chce' burgera nie? Bo nie wyglądasz mój młody na zainteresowanego- przerwał i potarł się po koziej bródce- Ano i tak zostaw dwa dla nas obżartuchu. A tera spadaj , bo dokumenty sie robią.

Zaczął wbijać kolejne znaki mające być podwaliną fałszywej tożsamości. Klik , stuk i istnieje zupełnie nowy człowiek.

-Będziesz Sonny Tao. Sonny Tao. Pasuje , pasuje myślę. Jak jesteś Tao to tao pozostań. Wiek- stuk, stuk na klawiaturze- Rodzice... zmarli... miejsce zamieszkania... Gotowe brat. Teraz tylko drukować.

Nacisnął ikonę drukowania i maszyna zaczęła fabrykować dokument. Zajęło to dosłownie chwilę , karta włożona w rękę młodego antyglobalisty była jeszcze ciepła i pachnąca polimerowym kwiatostanem.

-Zadowolony? Bo ja słyszał od twojego anonimowego wujka iż potrzeba ci jakiego programu. Mam tu parę. Ale co konkretnie?- powiedział wyjmując różnorakie holo-dyski. Każdy miał jakąś krótką nazwę w rodzaju ''niszczyciel fazowy tetra-demon 023'' jeśli patrzeć po najdziwniejszych. Murzyn wyjął też krótkie złączę. Rozłożył płyty jak wachlarz i postukał pieszczotliwie w kwadratowy czytnik w który wpiął kabel.

-Stąd prosto do główki , brat. Nie bój się nie spalę ci łba. Twój wujek dużo zapłacił a ja lubię pokój haha!

[media]http://practicopedia.lainformacion.com/files/CD476_0.jpg[/media]
 
Pinn jest offline