Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2014, 23:01   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Nie boję się, że mi spalisz obwody, potrafię rozpoznać profesjonalistę przy pracy. Za hamburgery dziękuje wolę nie jeść na noc nic ciężkiego - Rzekł z uśmiechem chowając dokumenty, po czym spoważniał, gdy przeszli do interesów

- Na pewno się dogadamy, bo ja lubię zapłacić za dobrą usługę, ale żeby to zrobić muszę zdobyć pieniądze. Na sam początek nie potrzebuje żadnych wykwintnych i skomplikowanych programów. Na nie przyjdzie czas potem.

Dziś potrzeba mi czegoś, co pomoże mi się włamać do wierzy kontrolnej jesteś wstanie mi coś polecić? Przybliż mi proszę, co tam kryjesz na tych płytkach? Twoje autorskie czy kupione? - Pytał spokojnie i z zainteresowaniem jak wytrawny handlowiec zgodnie z tym, co go uczyli o ubijaniu interesów i technikach retorycznych.

Liczył też na podpowiedź SI w kwestii tego, jakich programów będą potrzebować do wykonania pierwszej misji.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-07-2014 o 18:22. Powód: Poprawiona interpunkcja zgodnie z zaleceniami MG
Brilchan jest offline