Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2014, 11:17   #41
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Już wysłałem dla devilnevercr.

Co do tego wstępu to uważam, że nie sprawiedliwym było by gdybym to ja wstawił, bo ja tylko złączyłem oba teksty, a i tak dużo zmian wprowadziłeś. Dlatego uważam, że najlepiej jak wstawisz to albo Ty sam albo na spółę z Mortarel. Jeśli wszystko Ty to na początku daj, że dziadek zapytał się Was czy możecie coś o Was powiedzieć bo jest bardzo ciekawy, na co dzień nie spotyka rycerzy. Coś w deseń. Jeśli zaś wstawiali byście po części to ten co pierwszy fragment by wstawiał napisał by rolę dziadka i leciał dalej. Łączyło by się z tekstem, bo dziadek opowiadał o wiosce i morderstwach, a teraz Wy troszkę więcej o sobie. OPOWIEŚCI NA DOBRANOC, PRZY PALENISKU.

Co uważacie o tym?

EDIT

Widzę, że za późno na to, ale to może z rana (w grze) postaram się w wypowiedzi dziadka dać pytanie o Was i w tedy będziecie mogli wstawić z Doca. Historia na drogę na wieś, zawsze to coś ciekawego, aby czas zleciał.
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 06-07-2014 o 11:33.
Inferian jest offline