Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2014, 23:21   #43
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
mogą odczuwać potrzebę dopowiedzenia pewnych rzeczy które nie zostały ujęte w podręczniku. Dlatego dywagujemy sobie tutaj jak by lepiej oddać pewne szczegóły i niuanse
I na zdrowie, choć wydawało mi się, że głównie z tej dyskusji wychodzi na to, że mechanika została napisana przez osoby, które pojęcia nie miały co stworzyły, bo rozwiązanie mechaniczne broni dwuręcznej "jest niedokładne i niewystarczające", proponowane przykłady wyjątków "nie są zbyt dobre a wręcz kulą w płot" a możliwości jakie daje system "nieadwekwatne". Oby z tego kręcenia nosem argumentami naszego uniwersum wyszedł jakiś pożytek mechniczny dla Starego Świata przynajmniej waszych sesji! Ja temat podglądam, bo mi może też się kiedyś przyda. A wracając do tematu, no to co właściwie nie zostało ujęte w podręczniku, a co zostało ujęte nie tak jak się z tym zgadzasz?
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem