Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2014, 14:39   #23
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Rycerz Auferik palnął się w czoło i roześmiał.

- Wybacz cny gościu zapomniałem w swej opowieści o fakcie, że jesteście cudzoziemcami. Wielka czarodziejka z lasu Loren to tak jak Pani Jeziora postać nieco tajemnicza. Uważa się ją za najwyższą służebnicę Pani. To ona według naszych legend uczy Panny Graala talentu magicznego. Zaś co do motywów le Beau sprawa wydaje się prosta. Mousillon to kraina gdzie nie ma księcia. Kraj bezprawia gdzie taki łachudra jak Guido le Beau może umknąć pościgowi. Tu widocznie grunt zaczął mu się palić pod nogami, więc liczył, że w Mousillon znajdzie bezpieczne schronienie. Założę się jednak, że szybko pożałuje swojej decyzji. Nie wiedział co go tam czeka.

Co do tych wiosek to wybacz, ale nie jestem w stanie podać ci żadnych więcej szczegółów. Sam nigdy nie byłem w Mousillon. Wiem tyle co od wieśniaków, których zatrzymujemy na granicy kordonu.
 
Ulli jest offline