Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2014, 19:59   #80
gacoperz
 
gacoperz's Avatar
 
Reputacja: 1 gacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie cośgacoperz ma w sobie coś
Wyskoczyłem z "dobra odchodzę", bo plan był już ustalony i była cisza. No właśnie, materia sceny wyczerpana. Zabrakło tylko kogoś, kto powie "cięcie" i wprowadzi kolejną scenę.

Do tego jak dotąd mieliśmy swoisty park tematyczny. Zero fabularnie znaczących okazji do interakcji z NPCami czy otoczeniem. Gdybyś wszystko co miał do przekazania napisał w jednym poście, a potem w tym samym poście wprowadził kolejną scenę, gdzie już mamy okazję i powód do działania, sesja by nic nie straciła a nawet zyskała.

Ostatecznie stwierdzasz, że wystraszyłem współtowarzyszy niedoli, którzy po prostu przestali pisać. Masz prawo do swojej opinii w tej sprawie. Tak jak i ja mam prawo do swojej, że w przeciwieństwie do nich miałem dość szacunku do współuczestników sesji, by poinformować o odejściu, a nie po prostu zamilknąć. Choć po Twojej reakcji wnioskuję, że się pomyliłem i powinienem był raczej zrobić to drugie. Byłoby mniej hejtu w moim kierunku.
 
__________________
Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka.
A życie jak osioł ucieka...
gacoperz jest offline