Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2014, 14:46   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tao, zmielił w ustach przekleństwo ~To pewnie wszystko przez te opary marihuany!~ - Pomyślał zezłoszczony. Ukrył się w bezpiecznym miejscu, aby nie odnieść ran przy wybuchu i zejść z oczu pracownikom korporacji, po czym wytworzył krótkie spięcie pozostało czekać na fajerwerki i przybycie cyrku.

~Jak sądzisz czy zabicie sługi Korpo miałoby w tym momencie zbyt duże konsekwencje? Obawiam, się, że wtedy dokładniej sprawdziliby zabezpieczenia i usunęli naszą wtyczkę. Zabicie Sługi wroga już pierwszego dnia byłoby kuszące, ale nie chcę stracić wielkiej zdobyczy uganiając się za płotkami. Gdybym użył broni od Opiekuna mógłbym wywołać wojnę między korporacjami, ale nie wiem czy nie spowodowałoby to połączenie sił naszych wrogów i zbyt wczesne wykrycie doradź mi partnerze~ - Poprosił taktyczną SI o wypełnienie wyznaczonej jej roli.
 
Brilchan jest offline