Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2014, 19:56   #27
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
Gdy Flash obrócił się tyłem do wróżki witka świsnęła w powietrzu. Oczywiście nie sięgnęła celu ze względu na szybkość bohatera. Mała zmarszczyła nos niezadowolona. Wyglądała przy tym bardzo zabawnie.
- Mam załatwić sprawę z dowódcą tych tutaj - skinęła głowa w stronę trupa demona. - Załatwić mam na myśli zrobić mu dodatkową dziurę w głowę, a co?
- Właśnie po to przyjechaliśmy - powiedział Tadem.
- Spoko, przyda mi się wsparcie... ale jak który będzie mi się plątał pod nogami zaliczy strzałę w tyłek - powiedziała wróżka. - Pod strzałę w tyłek zalicza się też nazywanie mnie "małą", "dzieckiem", "smarkaczem" i pochodnymi, mam na imię Alma, Wróżka Wierzby - to ostanie skierowane do Barrego.
-Zaszedłem już tak daleko, nie zamierzam stać obok - powiedział Tadem na pytanie bohatera.
- To co? Wyrastamy w chodnik, czy idziemy? Musimy przejść do środka miasta do Świątyni Boga Rzek. - Spytała Alma i zaczęła iść wgłąb miasta.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline