Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2014, 20:29   #28
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Barry miał naprawdę spory ubaw z reakcji dziewczynki ~Tja, jasne już widzę jak mnie trafiasz! Tu mi kaktus wyrośnie! Skoro Oli nie dał rady to co dopiero jakiś duszek światła, wyłapałbym te wszystkie strzały i jej podał. Zarozumiała i zadufana w sobie jak każda smarkula. Niech będzie że to ja zachowam się jak ten dorosły i dojrzały tym razem~ - Postanowił grzecznie odpowiedzieć wróżce

- Dobrze, zapamiętam sobie Almo, musiałem ci się odwdzięczyć za ten przytyk o paladynie, ale teraz już będę grzeczny ~Alma to chyba jakiś sklep z Europy?,~ Przeszło mu przez myśl. Ruszył w kierunku wskazanym przez wróżkę wyprzedzając ją o kilka długości nie korzystał jednak jeszcze ze swojej super szybkości gdyż mimo małej cierpliwości wiedział, że potrzebuje przewodnika.

Tempo miał raczej na poziomie wysportowanego biegacza z parku - Ktoś coś mówił o wrastaniu w chodnik? O plątaniu się pod nogami to się nie martw robię to już dobrych parę lat i byle demon mi nie straszny! - Na końcu języka miał żeby to ona mu nie przeszkadzała i że walczy ze złem dłużej niż ona jest na świecie, ale grom jasny wie ile lat ma wierzbowa nimfetka, (bo do Nimfy czy jak ją tam zwał to jeszcze jej brakowało), więc ugryzł się w język nie chcąc drażnić nowej sojuszniczki zbyt mocno.

Zamiast tego postanowił upomnieć tańczową Pannice - Tylko pamiętaj że zanim go ubijemy musimy wyciągnąć z niego miejsce przetrzymywania Herosa. Chyba że nasz młody mag umie rozmawiać z trupem demona albo wieszczyć z czarcich trzewi ? - Zapytał, choć domyślał się, co usłyszy.


Właściwe to nie miał za bardzo pomysłu jak wyciągnąć potrzebne dane z potwora, ale wszystko wyjdzie w praniu jak zwykle.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-07-2014 o 22:36.
Brilchan jest offline