Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2014, 08:12   #228
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
MG ja (i Bert również) robię co mogę. Nie ma możliwości zrobić za dużo. Ja już mam swoje typy, ale jako, że to aktorzy, którzy sami nic nie powiedzą to jest lipa straszna. Jak zapytam "Atakowałeś Napoleona?" to albo skłamie "Nie" i się fochnie albo całkiem obrazi jak Egon kiedy odkryłem, że potrafi rzucać nożami. Nie powiem, że moje typy są pewne, ale zapowiada się na to, że atak na Napoleona organizowało więcej jak 1 osoba. Póki co w kajdanach jak dla mnie mogą jechać 3 osoby. A nie wiem czy tego nie będzie więcej. Rozmowa z Napoleonem sporo nam pewnie wyjaśni, ale... No jak pisałem: Nie wszystko naraz. Robimy co możemy.

Ps. Nie myślał MG o przedłużeniu kolejki? Bert nadal rozmawia na swoim DOKu a wypadałoby w tej już porozmawiać z Napoleonem. Może Arno nie bedzie zbyt w niej aktyny, ale za to Jost w razie co pewnie pomoże poprowadzić dobry dialog.
 
Lechu jest offline