Wątek: Wagon nr 4
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2014, 12:16   #22
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Nie spodziewałem się najzwyklejszej reakcji, jaką były rutynowe pytania mundurowego. Zaniemiałem. Muszę wyglądać głupio stojąc przed nim z otwartymi ze zdziwienia ustami. Facet daje mi zdjęcie, tłumacząc że niepozorny mężczyzna figurujący nań to groźny przestępca.
- J-ja... nie znam go. Chociaż, niech pan poczeka. Może jednak go gdzieś widziałem.
Coś mi zaświtało i wtedy - cóż, trudno to opisać. Przez moją jaźń przetoczyła się seria obrazów. Z początku choatycznych, po pewnym czasie ukłądających się w pewną całość. Do teraz nie jestem w stanie powiedzieć, czy faktycznie tam byłem, lub wszystko mi się zdawało. W każdym razie gdzieś odpłynąłem, bo poczułem szturchnięcie.
- Halo, halo! Proszę pana! Wszystko w porządku?
- Co? Ah tak. Nie będę owijać w bawełnę. Proszę mi powiedzieć. Czy to sprawa o podłożu seksualnym? Jakby to powiedzieć. Słyszałem o takiej historii - tak naprawdę jej urywki zobaczyłem przed chwilą, ale przecież tego mu nie powiem - To miasto jest szalone. W nagłówkach co chwila się czyta o jakichś bestialstwach i przykro to mówić, lecz człowiekowi się wszystko zlewa. Ale nie kiedy ofiarą jest dziecko, prawda? - popatrzyłem w oczy policjanta szukając w nich potwierdzenia moich przypuszczeń.
 
Caleb jest offline