Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2014, 17:30   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Nieźle, sobie radzisz z płotkami wierzbowa Panno - Skomentował ~Mózg i serce od strony pleców miałem szczęście~ - Pomyślał.

- Ładne to miasto, jakby je trochę odgrzybić i pod pacykować magią to odzyskałoby dawny blask nie sądzisz ? - Spytał Tiarema konwersacyjnym tonem.

Spodobało mu się dowcipkowanie wróżki, żartowała w obliczu niebezpieczeństwa - Zaczynam naprawdę lubić twoje poczucie humoru Almo... WOW ALE BRZYDAL! - Krzyknął na widok generała wodnych demonów.

- Kryć się! Biorę go na siebie- Flash pomocą super szybkości podskoczył do łuczniczki i wyciągnął z jej kołczanu dwie strzały - Pożyczam, sobie nie sądzę żeby twoje strzały wiele dały ale Fire at will nie musicie się martwić że mnie trafisz to samo tyczy się ciebie jeżeli została ci jakaś magia to możesz się popisywać - Pośpiesznie wrzucił do towarzyszy ostatnie zalecenia po czym zmienił się w karmazynową smugę poprzetykaną plamkami żółtych wyładowań.

Demona błyskawicznie otoczyła czerwona błyskawica, członek JL rozwinął wystarczającą prędkość by bez problemu biegać po wodzie. [i]- Robaki ? Dobrze brzydalu nich ci będzie ale robaki mają to do siebie że trudno je złapać i boleśnie kąsają - Pierwsze kilka minut poświęcił na odręczne dźganie monstrum pożyczonymi strzałami. Chciał ocenić jego wytrzymałość oraz szybkość z jaką porusza tymi mackami

Jednak szybko porzucił strzały zostawiając je w ciele przeciwnika

~Zdecydowanie, nie mam na to cierpliwości w tym tępię zasnę nim on padnie. Szkoda że nie wziąłem jakiegoś miecza albo jakiekolwiek innej broni ~ - Wtem, przypomniał sobie o zardzewiałym trójzębie w rękach zniszczonej rzeźby ~Niezbyt, dobra broń ale zawsze chciałem się czymś takim pobawić~ - W pełnym pędzie spróbował porwać oręż i krzyknął - Jam jest AQUAMAN! Fale zabicie to monstrum!- Rozkazał doskonale imitując pompatyczny ton króla Atlanty.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-07-2014 o 09:42. Powód: Usunąłem niepotrzebną część planu
Brilchan jest offline