Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2014, 01:29   #101
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
-Ok, co do opcji postowania na najbliższe 2 tyg to wedle głosu ludu wygląda to tak:

1 - Psionik, PPPP,
2 - Carloss, Lechu, CB
3 - Lechu, CB

-Ale na razie to ok połowa składu choć tendencja jest jak widzę raczej na dłuższe terminy.



@CB

-Ok, "wepchłem" ekipę szeryfa bez pytania o reakcję. Ale z mojego punktu widzenia wyglądąło na to, że gotowa do akcji/problemów ekipa zastaje w środku nie gotową.

-Z mechy sprawa wyglądałaby dokładnie tak samo jak teraz. Z tego punktu widzenia nic by to nie zmieniło. Fabularnie jakby się zaczął dym czy inne sceny może szeryf nie zdążyłby skończyć co zaczął mówić. Inicjatywa, dobywanie, seg wyglądałyby tak samo jak w tej chwili.

-Przy prędkości poruszania zaś w 1 seg (2 - 3 m na seg przy w miarę zwykłym marszu) wszyscy z wchodzących albo byliby na zewnątrz i nie byłoby widać nic podejrzanego albo już wszyscy byliby w środku tak jak się zjawili u mnie w poście. I zjawiliby się właśnie gotowi do akcji.

-I z tego względu oraz chcąc zaangażować wszystkich BG w akcję zrobiłem to co widać w moim poście.




Cytat:
Tak podziałałeś, tylko, że żadna z deklaracji którą składałem lub widziałem nie była złożona na okoliczność pojawienia się uzbrojonej, potencjalnie wrogiej grupy. Ciężko mi się składa deklaracje dotyczące czegoś o czym nie wiem, nie przewidzę wszystkiego.
-Całkowicie się z tym zgadzam. Ale w tym wypadku niewiedza Gracza pokrywała się z niewiedzą jego BG. Więc wszystko było jak najbardziej naturalne.



-Co do mojego komentarza co do zachowania Yeleny to chodziło mi o tę gadkę z szeryfem na chodniku przed barem. Ten post Buki z nowej kolejki jest już w środku pomieszczenia więc świadkami są wszyscy no i ponadtdo jest zaznaczone, że cicho nie mówi.



@Psionik

-Doc jest narzędziem pomocniczym do sesji. Nie jest do niej niezbędny. Choc przyznam, że mnie znacznie ułatwia robotę, zwłaszcza przy kostkowaniu. Mogę sobie w miarę swobodnie pokostkować przez cały tydzień i w miarę na bierząco i nie mam takiego maratonu w weekend.

-Do tego widać na bierząco co się dzieje z danym BG i czego się spodziewać w poście. Można też na bierząco coś ustalić, spytać czy porzucać i generalnie wrzucić więcej w posta niż jak się pisze jednego posta od razu.

-No ale mówię. Ten doc to dowolność a nie przymus. Jak ktoś woli pisac klasycznie to niech pisze. W razie pytań czy czego można pisać w komentach, na maila, w swoich KP czy ostatecznie na pw.
 
Pipboy79 jest offline