Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2014, 15:38   #497
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Za wami jest sołtys, bo jak powiedział, nie chce być sołtysem wioski banitów. Oraz jego rodzina, zgodnie z Ostlandzką tradycją Jak również część wsi, która nie współpracowała z bandytami i nie ma mocniejszych powiązań z rodziną zabitego dziecka (los własnych dzieci jest dla nich ważniejszy). Mniejszość, która mniej lub bardziej współpracowała z bandytami, jest przeciwko wam, bo obawia się kary. Jeśli kary nie będzie... Wyżej wymienieni nie chcą kłopotów.
Natomiast rodzina dziecka i ich najbliżsi są tak przejęci stratą, że zbyt emocjonalnie myślą i niestety jest taka możliwość, że jak się ich nie uspokoi, to mogą pociągnąć za sobą innych.
Jedna mowa. kilka "grup docelowych", każda o innych oczekiwaniach i lękach.

Jeśli jednak nie chcecie tego typów elementów, to ok, ogarniam to NPCem. Ja mam tak w grach, że nie lubię elementów, które są bliskie mojej pracy, bo nie dają mi relaksu, więc jak gram, to tworzę postać która nie siedzi w tych aspektach - więc sam mam tak, że uciekam od pewnych aspektów świata w grze i dlatego rozumiem to u innych. Także, jak się element nie podoba, to bez żalu go wyrzucamy i do tego typu wyzwań nie wracamy.
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 15-07-2014 o 15:41.
Reinhard jest offline