Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2014, 12:08   #38
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Rozmawiałem dzisiaj z naszym MG. Niestety w związku z pewnymi zobowiązaniami nie może teraz do nas wrócić. Ciągle jednak chce opowiedzieć z nami tę historie. Realny termin jego powrotu to przełom września i października.

Jednak aby nie wyjść z klimatu i umilić oczekiwanie wpadliśmy na pewien pomysł. Generalnie mogę w ramach tej sesji poprowadzić krótką opowieść, podobnie jak w pierwotnym toporku robił to Vire. Bez wpływu na wątek główny jednak w tym świecie, zahaczająca o znane postacie i wydarzenia. Co o tym myślicie?

Samael na ten czas by zniknął (nie tylko koty chodzą własnymi ścieżkami). Potrzebowałbym również o Was trochę informacji o BG. Absolutnie nie chodzi o jakieś tajemnice ale umiejętności bojowo/skradaniowo/magiczne. Pewien problem byłby z Kotem ale myślę, że jeżeli Krzych wyraziłby zgodę to wspólnie byśmy coś wykombinowali by nie obedrzeć Kota z płaszcza tajemniczości.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline