Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2014, 12:42   #39
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację

Sołtys spojrzał na Karla i odpowiedział:

-Jest kilku, ale jak dotąd nie przybliżyli się w rozwiązaniu sprawy, która jest naprawdę straszna. Za pomoc każdy z was otrzyma po 20 ZK na głowę. Jeśli zameldujecie się na noc w karczmie to wezwę was gdy tylko będziecie potrzebni.


Słysząc kolejne pytania, Sołtys odwrócił się w stronę Randulfa i odpowiedział:

-Tak wielu jest śmiałków, ale wielu z nich pracuje na własną rękę, ja zaś pragnął bym abyście współpracowali ze mną, w ten sposób szybciej uporamy się z problemem. Jak już wcześniej wspomniałem, wasz problem także zostanie rozwiązany, 20 koron na głowę, głodu wiec nie zaznacie. Dzisiaj karczma do południa zamknięta, dlatego zachęcam was do zwiedzenia naszej wioski. Dobrze było byście gdybyście ją znali jak własną kieszeń. W końcu ten potwór może ukrywać się gdzieś pomiędzy domami i czyhać na niewinne niczego pacholęta. Tutaj mogę podarować wam mapę, którą sam własnoręcznie sporządziłem, mam nadzieję, że jest wystarczająco czytelna. Pytajcie jeśli czegoś nie wiecie.- mówiąc to wyciągnął z kieszeni pogięty pergamin i podał dla Oswalda


 
Inferian jest offline