Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2014, 12:58   #2
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Briefing był nie co chaotyczny, ale Eiji wiedział, że ta mityczna chwila na, którą szykowała się supertajna organizacja (mało, który jeśli jakikolwiek wiedział o jej istnieniu) XCOM. XCOM szykował się właśnie na wizytę przedstawicieli obcych cywilizacji i niestety goście nie mieli pokojowych zamiarów, a właściwie to rozpętali wojnę.

Jak to było wcześniej wspomniane przedstawienie sytuacji było chaotyczne i do tego brakowało masy ważnych informacji, o które Eiji się spytał:
- Dziękuję za wprowadzenie, ale mam kilka spraw:
Z tego co słyszę to zostały zaatakowane metropolie. Mam tu pytanie ataki są skupione w jakimś obszarze czy są rozrzucone na całym świecie, a może tworzą jakiś wzór?
Czy przed atakiem na system satelitarny zauważono jakieś anomalie jego pracy? Czym się charakteryzują te satelity, które są jeszcze sprawne?
A teraz zadam pytania, na odpowiedź których teraz mi najbardziej zależy:
Kto teraz tam rządzi albo jest najstarszym stopniem?
Jak wyglądają eee..... stosunki dyplomatyczne na linii XCOM-władze działające w Los Angeles?
Dostaniemy dostęp do monitoringu miejskiego?
Od kogo dostaniemy dokładniejsze informacje taktyczne?
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.

Ostatnio edytowane przez archiwumX : 17-07-2014 o 13:06. Powód: Dodano pytanie o satelity.
archiwumX jest offline