Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2014, 23:19   #3
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W rogu śmigłowca siedział w ciszy potężnie zbudowany blondyn. Jego twarz o twardych rysach nie zdradzała żadnych emocji. Słuchał tej dziwnej odprawy w wykonaniu służb medycznych.
- Ewakuacja? Sytuacja musi być krytyczna. Jak liczne są siły wroga? - odezwał się szorstkim głosem z twardym europejskim akcentem.
Jak wszyscy żołnierze XCOM nie miał insygniów, jedynie tarczę XCOM i szwedzką flagę. Na kolanach trzymał potężny ciężki karabin. Choć nie pokazywał tego po sobie był bardzo zdenerwowany całą tą sytuacją. Skala ataku, która zmusiła do ewakuacji metropolie musi być ogromna. Choć z drugiej strony jeśli przeciwnik przeprowadził desant w centrum to zapewne jednostki pancerne jeszcze nie dotarły do miasta. Dlatego posyłają ich do zabezpieczenia ewakuacji.
 

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 18-07-2014 o 10:42.
Mi Raaz jest offline