Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2014, 11:09   #6
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Tym bardziej panowie musimy zrobić wszystko jak należy. Proponuję unikać dziennikarzy. Będą dla nas większym utrapieniem niż jacyś tam obcy, bo nie można ich legalnie zastrzelić. - Chemik miał nadzieję, że tym niskolotnym dowcipem rozładuje atmosferę.

Przyłożył rękę do martwej słuchawki w lewym uchu i sprawdził czy działa łączność krótkodystansowa. Tak jak powiedział wcześniej wprowadzający ich lekarz była zakłócana. - Cóż, nie wywołamy się przez radio, ale myślę, że powinniście mówić mi Chemik. Tak jest łatwiej.

Gdy już uzyskali od współtowarzyszy lotu odpowiedzi na wcześniej postawione pytania Chemik zaproponował: - Przed lądowaniem zróbmy rundkę wkoło stadionu. Ocenimy z której strony jest zagrożenie atakiem i gdzie się kierować. No i zobaczymy jakie siły gwardia ma w okolicy.
 
Mi Raaz jest offline