Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2014, 18:04   #24
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
-Czy to traszka czy salamandra? - Zafrasował się starzec. -Przypominasz mi diabła! -Rzekł do Niklausa mierząc go wzrokiem. -Grzyby już dawno przekwitły, ale mam jeszcze trochę drzazg!

Starzec podszedł do Kapitana i przyjrzał mu się uważnie.

-Hmm... Ugryziony przez trzmiela... Dam radę... - Starzec pokiwał głową.
-Uleczę go, ale potrzeba mi ziela, które tylko w dolince trupich czaszek rośnie. - Starzec wskazał ręką kierunek, zdaje się, że północny-wschód.
-Ma zielone liście i łodygę i lubią go sarny. Kwiatki ma niebieskie takie małe, jak osa. I kolce. I korzeń jak twój nos! - Wrzasnął wskazując na Albrechta.

-Ach! Nie poznałem Cię! - Starzec nagle spoważniał patrząc w oczy Erikowi. -Wiem kim jesteś. Uważaj, uważaj! Nie wchodź w ciemność! Śmierć, śmierć!- Starzec zaczął szlochać i zupełnie odpłynął.
 
Mortarel jest offline