Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2014, 19:15   #26
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
- Nie mam pojęcia- pośpieszył z odpowiedzią Heinrichowi. Prawdę mówiąc miał starca za kompletnego wariata, nie mieli jednak innego wyboru jak zdać się na jego wiedzę i pomoc.

- Do tej Dolinki Trupich Czaszek prowadzi jakaś droga? Nie mógłbyś pójść z nami?- zwrócił się do starca.

Zdawał sobie sprawę, że kapitan nie miał zbyt wielkich szans na przeżycie, ale musiał chociaż spróbować go uratować.

- Ja tam pójdę, najlepiej z was się skradam i ukrywam. Poza tym zwiad to moja rola. To zadanie w sam raz dla mnie.

Ponieważ wszystko wskazywało na to, że zatrzymają się tu dłużej rozsiodłał swego kuca, spętał mu nogi i puścił wolno by pasł się na trawie polany. Na misję miał zamiar wyruszyć pieszo.
 
Ulli jest offline