Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2014, 23:24   #93
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
Czy ja wiem czy taki heroic? Może i było ich sześciu ale uzbrojeni głównie w jakieś pałki czy inne gówno i pieszo. Idziesz sobie z kumplami dresami i nagle pojawia się szansa skrojenia kolejnego leszcza. A tu leszcz okazuje się dwoma jeźdźcami którzy na zaczepkę zareagowali natychmiastowym atakiem. Konie zbliżają się szybko, ziemia drży, ostre rzeczy celują w Twoją buźkę... Nie mieli szans nas zatrzymać. Musieli by mieć piki i duże jaja. Poza tym pewnie przyzwyczajeni do obijania wieśniaków i innych meneli.

Moim zdaniem postąpili racjonalnie, czyli uciekli jak tylko zrozumieli co ich czeka. To nie byli najemnicy z odpowiednią bronią i szkoleniem.

no pewnie że nie byli, ale widząc uzbrojonych rycerzy z daleka imo powinni to inaczej rozegrać

poza tym to bardziej chodziło jak to brzmi: 2 pokonuje 7 i to 2 na pierwszych profesjach a nie jakiś wymiataczy
takie rzeczy po prostu w Młotku się nie zdarzają (przynajmniej na moich sesjach)

co i tak nie zmienia faktu że uciekając postąpili racjonalnie


Cytat:
Napisał Mortarel Zobacz post
Z cyklu "Mądrości Luisa": Nikt nikomu nie zabrania być aktywnym graczem :P (przynajmniej nie w tej sesji), akurat z Kaktusem lubimy sobie popisać.
dla mnie luz, tak tylko na marginesie że nawet jak by ktoś też był taki "aktywny" to i tak by nie napisał posta bo prowadziliście dialog

Cytat:
Napisał Edgar Zobacz post
Dokładnie. Tak oczywiście. Jesteś teraz wraz z innymi na cmentarzu. Jeszcze do rozwiązania tajemnicy brakuje . Masz możliwości, aby się mu temu przyczynić, aby ją rozwiązać.
dobra, tak będzie najlepiej


EDIT:

Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
Jak coś porąbałem to się naprostuje delikatnie posta. Ja zrozumiałem ze zbirów zaskoczyliśmy podczas rozmowy i postanowili nas skroić i słyszeliśmy jakiś tam strzępek tego co gadali.

Edyta: Faktycznie! Jak teraz czytam to: "Nagle zza drzew wyłoniło się siedmiu bandziorów. Przerwali oni rozmowę dotyczącą Alici." W sumie nie do końca jest jasno określone kto przerwał, ale na logikę chodziło o Oswalda i Luisa. Mój błąd... jakoś to zmienię i Luis nie będzie musiał poddawać mojego zdrowia psychicznego pod wątpliwość.

Pozwolicie że nieznacznie zmodyfikuje posta? To nie wina Oswalda...
no ja też tak zrozumiałem ten opis jak Mortarel,
to takie zboczenie graczy gdzieś się przewinie imię głównego źródła informacji i od razu się na to rzucają


btw dobrze że o ten klucz się jeszcze nie pobiliśmy :P
 

Ostatnio edytowane przez Dnc : 20-07-2014 o 23:27.
Dnc jest offline