Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2014, 03:31   #4
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Z mojej strony to był czepianie się dla wytknięcia najdrobniejszych błędów, żeby było jeszcze lepiej
I tak dawno nie widziałem tak fajnych artykułów do shimy (może Ascha ale tam widziałem pewne błędy, których nie zdążyłem wytknąć przez jego odejście).
Co do elaboracji to możesz zawsze to podzielić. Zresztą brak zdjęć jakoś mnie nie odstręcza. Ciekawi mnie na ile łatwiej faktycznie jest elaborować naboje do rewolwerów i strzelb. Szczególnie te ostatnie opisano w Ołowiu przedstawiono jako banalne do produkcji.
Ciekawym jak dla mnie tematem byłaby też ogólnie pojęta broń myśliwska. Co prawda zazębiałoby się to z artykułem o strzelbach.

Swoją drogą bawi mnie ktoś kto daje za te artykuły same minimalne punkty a nawet nie wypowie się co go tak razi.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem