Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2014, 15:15   #11
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Mieszaniec usiadł po chwili. Wyglądało na to, że nie od razu grupa ruszy do zamku, więc i stać dłużej nie było sensu. Zerknął do kufla, który okazał się być pusty. Cóż, musiał się obyć bez alkoholu.
- Nie obrażaj nas - oburzył się, gdy posłaniec przyrównał go i pozostałych do bandy najmitów. - Skoro ich tylu jest, to dlaczego przyszedłeś do nas?

-Duża płacą i czasem mają śliczne córunie? Po wykonaniu zadania odda nam ją i połowę ziem. Jeśli mam rację, to ja ją biorę - roześmiał się, by po chwili całkiem spoważnieć. - A tak serio, nie znudziło się wam chronienie stad baranów przed kulawymi wilkami, czy inne eskorty biednych kupców, którzy obawiają się kilku drabów z patykami zamiast mieczy? Sprawdźmy czego dokładnie chce nasz książę, a jak robota nam nie podpasuje, to poszukamy czegoś innego. W tej chwili nie mamy nic lepszego do roboty, chyba że ktoś chce się zalać do nieprzytomności, ale z tym może być problem, bo mój książęcy skarbiec jest pusty - po ostatnich słowach spojrzał na Wezza, który idealnie podkreślił sytuację. - Jak zwykle doskonale wiesz, jak to się skończy.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline