Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2014, 18:57   #31
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Hope spojrzała na półorka i zacisnęła usta.
- Ja jestem właścicielką tego przybytku, odziedziczyłam go po moim ojcu, Nicolasie Ravenwoodzie. Jeśli jeszcze nie zauważyliście, to miejsce jest schronieniem dla takich jak my... i wy. - Uśmiechnęła się ukazując kły Ja jestem Dhampirem, w połowie wampirem, ojciec Raimiel był jakimś mrocznym elfem, Jun jest Kitsune, a Sisi to wilkołak. Elphira z tego co wiem, jest córką wiedźmy. Pochodzenie reszty jest wam raczej wiadome. - popatrzyła twardo, ale zaraz złagodniała Jeśli nie chcecie, nie musicie tu zostawać. Jestem pewna, że w Dreadwood nie zabraknie dla was zajęcia. Jeśli chodzi o pytanie Elphiry, to Salinger nie jest z tych co pytają się o pozwolenie, zwłaszcza, że wkupił się w łaski burmistrza Scaringe. Teraz pytanie, gdzie chcecie spać? Jeśli tu zostajecie to powinniście spać w we wewnętrznej części dworu, tylko, że jeszcze nie uszykowaliśmy wam pokojów... Ty Grimbak możesz dziś spać w pokoju Tomasa lub Juna, tyle że jun nie ma nawet siennika. Ty Elohiro możesz wybierać między pokojami Fero i Sisi... no i Raimiel. Ja śpię zawsze sama
Tymczasem w sali głównej trwało gorączkowe sprzątanie, ale Sisi i tak znalazła chwilę, aby podbiec do krasnoluda i zaatakować go wokalnie
- Jest Pan czarodziejem? Takim jak Salinger? On ma podobną różczkę tylko taką sześciokrotną i chyba lepiej czaruje. A pije pan piwo? Moja Mama zawsze mówiła, że od piwa to się nie rośnie, ale ja piwa nie piłam i nie urosłam, ale Pan pije i jest... - Elfka zasłoniła jej usta i uśmiechając się do krasnoluda rzekła
- Tak co do piwa... czy moglibyście coś dla nas zrobić? Mamy trochę pieniędzy, ale niestety miejscowi nie za bardzo chcą nam sprzedawać towarym ale jakbyście grzecznie poprosili... damy wam listę i prowizję zatrzymacie oczywiście
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline