Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2014, 21:42   #18
Erissa
 
Erissa's Avatar
 
Reputacja: 1 Erissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputacjęErissa ma wspaniałą reputację
Las był pełen ziół, istny skarbiec tego, co w niedalekiej przyszłości mogło im wszystkim uratować zadki. Przyjęła ten fakt z nieukrywanym zadowoleniem, mogła wreszcie uzupełnić swoje uszczuplone ostatnią przygodą zapasy, bo jak wiadomo lepiej być przygotowanym na każdą ewentualność niż później szukać wiatru w polu.

Gdy zobaczyła w oddali swoich towarzyszy uśmiechnęła się. Wyglądało na to, że mieli jakieś nowiny do przekazania, szczególnie jeśli chodziło o to co robił z nimi nowy. Raczej nie wyglądał na wojaka, ale kto by go wiedział?
Słowa Ancara wywołały na jej twarzy serdeczny wyraz rozbawienia
- Córa mówisz. A niech Ci będzie, możesz zatrzymać nawet moją część owej nagrody w postaci dziewczyny. Jakoś mi do niej nie jest spieszno, choć złotem bym nie pogardziła – przeciągnęła się z zadowoleniem – Za złoto można kupić szczęście, a im więcej złota tym więcej szczęścia, logiczne!

Idąc z towarzyszami nuciła cicho rozglądając się po okolicy z ciekawością. Marsz nie należał do zbyt ekscytujących... do czasu. Pojawienie się trzech mężczyzn również na jej twarzy wywołało szeroki uśmiech.
- Dobrze powiedziane – przytaknęła Ancarowi i pokręciła głową. Byli albo zupełnie głupi, albo zdesperowani. Choć wątpiła szczerze by zaatakowali położyła zapobiegliwie dłoń na rękojeści miecza czekając na ruch ze strony oprychów. Ledwie początek zadania, a już takie niespodzianki, raczej nie powinni się nudzić, a jej się to szalenie podobało.
 
__________________
"Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata. Dziś rano o ratowaniu ludzkości. Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można."
A. Sapkowski
Erissa jest offline