Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2014, 22:15   #23
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Jorrah w duchu przyznał rację Wezz'owi -faktycznie w tej sytuacji zabrakło mu przenikliwości... czyżby wypadł z obiegu i stracił odpowiednią czujność i przenikliwość? Chciał się rozejrzeć, ale powstrzymał odruch i tylko zerknął na bok, ale nie mógł się powstrzymać i nie odpowiedzieć czegoś na dalsze słowa roztropnego towarzysza, dlatego szepnął:
-Ja mam największy miecz więc ja biorę największego, nie zapominaj.
Zapewne powiedziałby więcej, gdyby nie to że jego doświadczenie wyraźnie mówiło: w takich sytuacjach milczenie jest złotem, a słowa trzeba oszczędzać bo (między innymi) marnują czas.
Mermont niepotrzebnie skomplikował sytuację taktyczną - teraz nie było wiadomo kto ma brać olbrzyma - ale nie potrafił się powstrzymać przed zaklepaniem największego. Do cholery! Parę lat temu wskoczyłby między trójkę i rozchlastał wszystkich. Póki co przyjął uwagę przyjaciela i wciąż trzymając dłoń na długim uchwycie broni uważnie obserwował trójkę łapserdaków.
 
Aramin jest offline