Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2014, 11:42   #31
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
- Zdaje sobie sprawę, że tego typu zlecenie wymaga odpowiedniej zapłaty. Moje zasoby są skromne, jednak życie i bezpieczeństw mojej Ivone są dla mnie najważniejsze. Zabijać Moretimera nie musicie. Wystarczy, że wybawicie moją córeczkę z jego obleśnych łap. Musicie wiedzieć, że chodzą słuchy, że to sodomita i pierwszej wody zwyrodnialec. Ponoć na jego usługach są wykwalifikowane masażystki z Nihonu, które co noc chłoszczą go, a krzyk tego zboczeńca niesie się po całym Cienistym Lesie. Boję się, żeby nie zrobił czegoś okropnego mojej niewinnej dziecinie. Możecie sobie wyobrazić do czego taki sodomita może się posunąć. Ohyda. Mam dreszcze na samą myśl. Jeżeli ocalicie cnotę mojej Ivone jestem gotów zapłacić 200 dukatów. Myślę, że to nader wysoka suma.
Najemnicy, gdy tylko usłyszeli sumę zaczęli szybko kalkulować. Dwieście duktów. Za takie pieniądze mogli kupić cztery porządne rumaki, prowiant na miesiąc i jeszcze zostałyby jakieś drobne. Sęk w tym, że z kasą zawsze był problem. Jedni optowali za wspólnym trzosem, a inni żądali podziału łupu. Misja wydawała się niebezpieczna, a suma choć przyzwoita, mogła by być podbita. Z drugiej jednak strony książę Igthorna, więc można było przypuszczać, że to wszystko co jest w stanie zaoferować. Zawsze jednak można było ponegocjować.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline