Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2014, 16:07   #38
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Książę Igthorn wysłuchał w ciszy wszystkich pytań i kwestii, które zadali mu najemnicy.
- Widzę, że macie wielki zapał i pewność siebie. To w sumie dobrze, byle tylko to was nie zgubiło. Zlecam wam tylko odbicie mojej córki, a nie zabicie i przejęcie włości Mortimera. To nie tylko potężny czarnoksiężnik, ale także wpływowy i bogaty człowiek. Na jego usługach znajduje się całkiem pokaźna armia. Ja nie śmiem się z nią nawet mierzyć. Myślę, więc że zamiast szykować się na siłowe rozwiązanie, powinniście pomyśleć o jakimś chytrym planie.
Książę wstał i zaczął krążyć po sali.
- Co do zapłaty, to jeżeli udam wam się odzyskać moją "Rzym" Jeżeli to wam pasuje to myślę, że możemy naszą umowę uznać za zawartą.
Proponuję, abyście przenocowali u mnie w zamku, a z rana ruszycie do waszej misji. Zgoda?
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline