Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2014, 17:53   #44
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Książę zatrzymał się u szczytu stołu, ale nie usiadł.
- Jaką magią włada Mortimer, to niestety dokładnie nie wiem. Nie znam się zbytnio na magii. Wiem tylko, że ludzie gadali o pomorze świń za który on miał odpowiadać. Mówiło się też, że rzuca uroki i przemienia ludzi w kamienne posągi. Ponoć też wie o wszystkim, co się dzieje w pobliżu jego siedziby. Podobno kruki, szczury i sowy dla niego szpiegują. Jak widzicie, więc szturm to nie jest raczej dobry pomysł. Tutaj trzeba naprawdę solidnego konceptu. Baldrick przynieś mapę.

Posłaniec i jak się okazało najbardziej zaufany sługa księcia pobiegł do sąsiedniej sali, aby wrócić dość dokładną mapą okolicy. Rozłożył ją na stole i stanął za plecami swego pana.

- Jesteśmy tutaj - rzekł książę wskazują palcem na miniaturkę przedstawiającą jego kasztel za czasów świetności - A tutaj jest leże tego zwyrodnialca. Myślę, że ta mapa pomoże wam w planowaniu akcji. Mój dom jest waszym domem. Czujcie się, jak u siebie, a jakbyście czegoś potrzebowali Baldrick jest do waszej dyspozycji.
Sługa księcia ukłonił się nisko, a na jego twarzy zagościł wymuszony uśmieszek.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline